وبینارها

با توجه به رشد دنیای مجازی و اجرای سمینارهای تحت وب توسط شرکتها و سازمان ها در راستای اثربخشی هزینه ها، کاهش رفت و آمد و عدم محدودیت در تعداد مشارکت فراگیران، موسسه کسب و کار اقیانوس آبی آمادگی خود را جهت اجرای دوره های کسب و کار و مدیریت در قالب وبینار اعلام میدارد. این شرکت با تجربه کافی در این زمینه و برگزاری چندین دوره موفقیت آمیز در بانک های کشور، دوره هایی که پتانسیل اجرایی تحت وب را دارا می باشند را بشرح ذیل اعلام میدارد: بازاریابی مقدماتی و پیشرفته، رفتارشناسی مشتریان، مدیریت ارتباط با مشتری، تیپ شناسی مشتریان، فروشندگی حرفه ای، فنون مذاکرات، مدیریت جلسات، فرهنگ مشتری مداری، مدیریت استرس، هوش هیجانی ، مدیریت زمان، مهارتهای ارتباطی و تحلیل رفتار متقابل.

اجرای وبینارها کمک شایانی به افزایش دانش و تغییر نگرش پرسنل محترم سازمان ها خواهد داشت و می تواند بعنوان یک مزیت نسبت به سایر رقبا مطرح گردد. در انتها، نکات مهم و محتویات اجرای یک وبینار بشرح ذیل تقدیم می گردد:

مدیریت هزینه در مقایسه با اجرای یک دوره حضوری (نزدیک به هفتاد درصد صرفه جویی که شامل کسر هزینه های پذیرایی، ایاب و ذهاب پرسنل و استاد، هزینه اقامت استاد، حق ماموریت، جزوه های آموزشی و …)

عدم محدودیت در تعداد شرکت کنندگان

اجرای دوره بعد از پایان زمان کاری و مدیریت هزینه فرصت

امکان مشارکت افراد در سراسر کشور و ارتباط بیشتر آنها در محیط مجازی

ارایه و اجرای چک لیست استاندارد وبینار توسط اقیانوس آبی

به اشتراک گذاری انواع اسلاید و فایل و امکان ضبط جلسات وبینار

تبدیل یک دوره حضوری به چند فصل (بعنوان نمونه، دوره یک روزه میتواند در دو فصل در قالب وبینار اجرا گردد)

مدت زمان اجرای هر فصل (استاندارد بین یک تا دو ساعت میباشد)

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر خواهشمند است با شرکت تماس حاصل فرمایید:

info@blueoceanbiz.com

اقیانوس آبی

اقیانوس هوشمند