مشاوره تبلیغات | اقیانوس آبی

مشتریان هرگز با کسب‌وکار شما ارتباط برقرار نخواهند‌کرد مگر اینکه از وجود شما آگاه باشند یا خدمات و محصولات شما را بشناسند. ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه تبلیغات، کمک به هرچه بهتر دیده شدن شما و شناخته شدن محصولات و خدمات شما می‌کنیم. ارائه استراتژی‌های پایدار ومعرفی کانال‌های ارتباطی موثر تبلیغاتی توسط ما در حقیقت  با تمرکز بر مشتریان بالفعل و بالقوه و مطالعه بازار هدف کسب‌وکار شما صورت می‌گیرد و بدین ترتیب سنجیده‌تر و هدفمندتر افراد بیشتری را به سمت کسب‌وکارتان متوجه ساخته و مشتریان سودآورتری را به سوی شما روانه می‌سازیم.  برای نتیجه‌گیری بهتر در تبلیغات نیاز داریم که به سوالات زیر پاسخگو باشیم.

  1. آیا اهداف تبلیغات مشخص است؟ اهداف تبلیغات می‌تواند شامل: پیدا نمودن مشتریان جدید، آگاهی برند، معرفی محصول جدید، فروش فصلی یا …
  2. آیا می‌دانید که چه چیزی را می‌خواهید تبلیغ کنید؟ این موارد می‌تواند شامل: یک محصول، خدمت، گروهی از خدمات و محصولات، برند یا ….
  3. آیا مخاطبان هدف مشخص هستند؟
  4. تعیین کرده‌اید که در کجا می‌توانید به مخاطبان خود برسید؟
  5. آیا روی زمان کمپین تبیلغاتی تصمیمی اتخاذ نموده‌اید؟
  6. بودجه تبلیغات را مشخص کرده‌اید؟ بودجه تبلیغات می‌تواند بر اساس بنچمارک در بازار، سوابق گذشته کمپانی، منحنی طول عمر مشتری یا … مشخص گردد.
  7. آیا در مورد نوع رسانه تبلیغ تصمیم گیری کرده‌اید؟
  8. آیا به چگونگی طراحی پیام، تصاویر و سایر عناصر تبلیغ دقت لازم را دارید؟
  9. آیا از نحوه اثربخشی تبلیغات آگاهی دارید؟

اقیانوس آبی
اقیانوی هوشمند