نرم افزار آموس

آموس یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین نرم افزارهایی است که اخیرا به بازار راه یافته است. این نرم افزار توانمند است تا رابطه میان متغیرها یا مفاهیمی که دارای چندین شاخص و مقیاس هستند را به درستی و با دقتی بالا آنالیز کرده و مدلی مشخص و دقیق که کاملا کاربردی و قابل اجرا می باشد را در اختیار محققین، صاحبان کسب و کار و مدیران سازمان ها قرار دهد. یکی از ویژ گیهای حائز اهمیت این نرم افزار قابلیت آن در محاسبه کردن معادلات چند گانه همبستگی و ارتباطات علت و معلولی بطور توامان می باشد.

این نرم افزار قدرتمند به مدلسازی روابط بین متغیرها و با استفاده از مفاهیم معادلات ساختاری این امکان را به محققین، صاحبان کسب و کار و مدیران سازمان ها میدهد تا بتوانند تئوریها و نظریه هایشان را بوسیله گسترش و تعمیم دادن روش های استاندارد تجزیه و تحلیل چند متغیره شامل رگرسیون، همبستگی، تحلیل های عاملی و آنالیز واریانس پشتيباني ‌و تاييد كنند.‌

با استفاده از آموس، سازمان ها قادر به ارزیابی و تخمين زدن‌ مدل مورد نظرشان بوده و این امکان برای آنها فراهم خواهد آورد تا مدل ذهنی خود را به صورت یک نمودار شماتیک که منعکس کننده روابط مفروض در میان متغیرها می باشد را ارائه دهند.

حال به چندین مزیت استفاده از آموس بطور خلاصه می پردازیم:

روابط مفروض فیمابین متغیرها در مدل بطور همزمان آنالیز و تجزیه و تحلیل می شوند.

مدلهای نظری و ذهنی محققین به صورت گرافیکی به نمایش در می آید.

امکان تجزیه و تحلیل داده ها ی بدست آمده از چندین جمعیت مانند گروههای چندگانه را بطور همزمان فراهم می سازد.

پایایی متغیرها و مفاهیم موجود در مطالعه را با بکار گیری سنجش های گوناگون و چند گانه افزایش می دهد.

بررسی و تجزیه و تحلیل نظریه ها و فرضیات بسیار سریع، کار بردی وکاربر پسند می باشد.

توانایی نمایش چگونگى ، چرایی و کيفيت داده ها را دارا می باشد.

blueoceanbiz-amoz

در ذیل به چند نمونه از بکارگیری آموس در زمینه هایی متفاوت می پردازیم:

در زمینه تحقیقات روانشناسی –  جهت مدلسازی در خدمات مشاوره و پیدا کردن عوامل تاثیرگذار  که برای مشتری مهم است.

در زمینه تحقیقات پزشکی و بهداشت و درمان – تحقیق در مورد ادراک مشتریان از شرکت های تولید کننده دارو و یا بررسی قیمت دارو بر بیماران.

در زمینه تحقیقات علوم اجتماعی – جهت تشریح و توصیف اینکه چگونه وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پاسخ دهندگان بر رفتار آنها در انتخابات تاثیر گذار است.

در زمینه تحقیقات آموزشی – به منظور ارزیابی اینکه چگونه تسهیلات زیربنایی، امکانات آکادمیک، اساتید منتخب و برنامه های آموزشی در عملکرد یادگیری دانشجویان تاثیر گذار می باشند.

در زمینه تحقیقات بازار – جهت مدلسازی تاثیرات برند شرکت و یا سرویسهای ارایه شده بر رضایت مشتریان در بازار.

در زمینه تحقیقات و پژوهش های سازمانی- مانند اینکه چگونه محیط سازمانی می تواند بر رضایت شغلی و تعهدات شغلی کارمندان اثر گذار است.

لذا موسسه کسب و کار اقیانوس آبی با تجربه ای گرانبها در خصوص پیاده سازی و تجزیه و تحلیل مدل های متفاوت کسب و کار آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری با موسسات، سازمانها، شرکتها و صنایع تولیدی در راستای مطالعات بازار، افزایش فروش، برندینگ، رفتارشناسی مشتریان، افزایش سطح راندمان تولید و موارد درون سازمانی مانند رضایت شغلی و انگیزشی اعلام میدارد.

این موسسه همچنین آمادگی خود را جهت بر پایی کلاسهای آموزشی و آنالیز مدل های تحقیقاتی در مقاطع تحصیلات تکمیلی اعلام میدارد.

موارد مطروحه منحصر به موارد فوق الذکر نبوده و شرکتها و سازمانها میتوانند، درخواست و یا سوالات خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال و یا مستقیما با موسسه تماس حاصل نمایند.

info@blueoceanbiz.com

۰۲۱۲۲۸۹۸۴۰۳

 

اقیانوس آبی

اقیانوس هوشمند