دیجیتال مارکتینگ | ابزارهای مناسب برای کنترل دیجیتال مارکتینگ و شبکه‌های اجتماعی

ابزارهای مناسب برای کنترل دیجیتال مارکتینگ و شبکه‌های اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ | ابزارهای مناسب برای کنترل دیجیتال مارکتینگ و شبکه‌های اجتماعی

امروزه با پیشرفت چشم‌گیر تکنولوژی، ابزارهای بسیاری برای دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که می‌توان برای کنترل و در دست گرفتن امور مربوط به شبکه‌های اجتماعی از آن‌ها استفاده کرد. در این مقاله موثرترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ که می‌تواند به اهداف کسب‌وکار شما در فضای مجازی کمک نماید را معرفی می‌نماییم.

Awario

یک ابزار بسیار مناسب برای پایش و آنالیز داده‌ها در شبکه‌های اجتماعی جهت رصد داده هایی که مد نظر است. این نرم افراز در ماه بین ۴۵ تا ۱۵۰ دلار قابل تعبیه خواهد بود.

گوگل آنالیتیکس

جهت آنالیز وب‌سایت‌های کسب‌وکار است و اینکه آیا کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ توانسته است موثر باشد یا خیر. این ابزار رایگان است.

Hotjar

ابزاری مناسب است که می‌تواند نقشه گرمای وب‌سایت باشد. این ابزار می‌تواند به بررسی وب‌سایت شما که کدام محتوا بیشترین بازدید را دارد بپردازد.

Mailchimp

این ابزار برای مدیریت و آنالیز کمپین‌های تبلیغاتی براساس ایمیل است. با پرداخت ۸٫۵ دلار در هر ماه می‌توانید از این ابزار برای دیجتال مارکتینگ استفاده کنید.

Buffer

جهت برنامه‌ریزی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی است. این ابزار جهت انتشار، آنالیز و پاسخ‌گویی در شبکه‌های اجتماعی است. این ابزار برای فیسبوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین و پینترست بسیار مناسب است.

Hubspot

یک ابزار بسیار کاربردی در دیجیتال مارکتینگ است. این ابزار در حقیقت یک پلتفرم برای مدیریت بازاریابی دیجیتال و همچنین فروش و ارتباط با مشتریان است. این ابزار به ما در اجرای موفقیت‌آمیز استراتژی‌های بازاریابی کمک شایانی می‌نماید. این ابزار رایگان بوده و شامل CRM، ارسال ایمیل رایگان، داشبورد آنالیز بازاریابی و پایگاه داده‌ها است.

Later

ابزاری بسیار مناسب برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام است. این ابزار در مدیریت پست‌های اینستاگرام و آرشیو موارد بسیار کاربردی است. نسخه اولیه آن رایگان است و برای نسخه‌های پیشرفته از ۸ تا ۲۰ دلار در ماه  نیاز به پرداخت خواهد بود.

Hootsuite

ابزاری بسیار مناسب و قوی در مدیریت شبکه‌های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ است. این ابزار برای مدیریت فیسبوک، توییتر، یوتیوپ، لینکدین، اینستاگرام و پینترست مناسب است. مدیریت کمپین‌های دیجیتال نیز از طریق ابزار ممکن است.

اقیانوس آبی
اقیانوس هوشمند

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *