دکتر مریم عسگری

مریم عسگری

رئیس هیئت مدیره

در دبیرستان به دلیل علاقه ام به ریاضیات، رشته ریاضی و فیزیک را انتخاب کردم و تحصیلات تکمیلی را در مقطع لیسانس در رشته مهندسی شیمی با گرایش صنایع غذایی ادامه دادم. با گذراندن دروس مربوط به صنایع غذایی خود را بسیار مستعد و علاقمند به این رشته یافتم و تمایل پیدا کردم که در رشته تغذیه ادامه تحصیل دهم. اما بدلیل اینکه رشته تغذیه زیر مجموعه پزشکی محسوب می شد از این آرزو گذشتم.

پس از فارغ التحصیل شدن در مقطع لیسانس، در بخش فروش یک شرکت  که در امر صادرات و واردات فعال بود در سمت مدیریت فروش مشغول به کار شدم. هرچند در کارم موفق بودم، اما کار مرا راضی نمی کرد و همواره تمایل به ادامه تحصیل داشتم. بواسطه تجربه کاری رشته ام بی ای را انتخاب کردم. پس از فارغ التحصیلی، بلافاصله در دانشگاه پیام نور مشغول به تدریس دروس رشته بازرگانی در مقطع لیسانس شدم .

بعد از سه سال تدریس در دانشگاه، در مقطع دکتری مدیریت کسب و کار به ادامه تحصیل پرداختم. به لطف پروردگار این دوره هم با تمام فرازها و نشیب هایی که با خودش داشت با موفقیت به سرانجام رساندم.

پس از پایان دوره دکتری با همسرم تصمیم گرفتیم که کسب وکار شخصی خودمان را داشته باشیم و بدین ترتیب اقیانوس آبی متولد شد. هدف اقیانوس آبی ارائه خدمات کاربردی در امر آموزش، پژوهش و مشاوره در حیطه کسب و کار می باشد. از آنجا که آغاز هر کسب و کار سختی ها و دشواری هایی به همراه دارد، امید و شکیبایی دو بال موفقیت میباشد.


مریم عسگری

رئیس هیئت مدیره

دانشگاه علوم تحقیقاتمهندسی شیمی

(صنایع غذایی)

کارشناسی
MULTIMEDIA UNIVERSITYMBA

(MULTIMEDIA MARKETING)

کارشناسی ارشد
UNIVERSITI

TECHNOLOGI MARA

BUSINESS MANAGEMENTدکتری