دکتر مهدی برزویی

مهدی برزویی

مدیر عامل

من، مهدی برزویی، متولد سال ۱۳۵۶ هستم.

سال ۱۳۷۴، در رشته ریاضی فیزیک فارغ التحصیل شده و یک سال پس از آن، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در رشته مهندسی صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستمها به ادامه تحصیل پرداختم.

پس از اتمام تحصیل در سال ۱۳۷۸، وارد بازار کار شدم. بعد از هفت سال فعالیت در دپارتمان های مهندسی صنایع، تضمین کیفیت و کنترل کیفیت در صنایعی همچون کاشی و سرامیک و خودروسازی تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم. در سال ۱۳۸۵، وارد رشته ام بی ای، گرایش بازاریابی چند رسانه ای شدم. همزمان با تحصیل، به تدریس دروس بازاریابی و مدیریت استراتژیک پرداختم. این تجارب گرانبها فرصتی را به من داد که بعد از اتمام تحصیل، به مشاوره و تدریس دروس مدیریت در شرکتها، بانکها و سازمانهای دولتی و خصوصی مشغول گردم.

بعد از ۵ سال فعالیت در این زمینه، وارد رشته مدیریت کسب وکار در مقطع دکترا شدم. طی این سالها، در راستای فعالیتهای علمی و پژوهشی، موفق به چاپ مقالات متعدد شده و در حال حاضر، بعنوان داور مقالات در چهار مجله امرالد مشغول به فعالیت هستم. این فعالیتها در زمینه های متفاوت علمی و صنعتی این انگیزه را در من ایجاد نمود، تا شرکتی را که ارایه دهنده خدمات آموزشی، مشاوره، پژوهشی و آی تی به صورت کاملا تخصصی در حیطه کسب و کار میباشد را تاسیس نمایم.


مهدي برزویی

مدیر عامل

تهران جنوب

مهندسی صنایع

(برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)

کارشناسی
MULTIMEDIA UNIVERSITY

MBA

(MULTIMEDIA MARKETING)

کارشناسی ارشد

UNIVERSITI

TECHNOLOGI MARA

BUSINESS MANAGEMENTدکتری